تحصیل در اسپانیا بدون مدرک زبان

تحصیل در اسپانیا

کشور اسپانیا با داشتن زیرساخت‌های آموزشی و شرایط ایده‌آل زندگی سالیان زیادی نه تنها مورد توجه دانشجویان ایرانی بلکه مورد توجه افراد بسیاری از سراسر جهان برای مهاجرت تحصیلی بوده است. تحصیل به زبان اسپانیایی و انگلیسی برای اکثر رشته‌های دانشگاه‌های مطرح این کشور امکان پذیر است و این امکا بدون داشتن مدرک زبان نیز از سال‌ها پیش میسر بوده است! این مطلب کوتاه برای پاسخ به این پرسش که امکان تحصیل در اسپانیا بدون مدرک زبان فراهم است یا خیر توسط تیم مشاوران موسسه مهاجرتی آتیس گردآوری شده است. با ما همراه باشید.


تحصیل در اسپانیا بدون مدرک زبان

تحصیل در این کشور برای دو مقطع کارشناسی ارشد و دکترا بدون نیاز به ارائه مدرک زبان به دانشگاه امکان پذیر است؛ با این حال باید گفت که در پروسه اخذ ویزا شما به ارائه حداقل مدرک مورد نیاز به زبان انگلیسی خواهید داشتو به بیان ساده تر دانشگاه‌های اسپانیا برای دو مقطع ارشد و دکترا لزومی را برای ارائه مدرک زبان ندارند اما شما برای گرفت ویزا تحصیلی بایستی این مهم را داشته باشید.


مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی اسپانیا بدون مدرک زبان

همانطور که گفته شد امکان تحصیل در اسپانیا بدون مدرک زبان برای مقاطع کارشناسی تا دکترای آن در دانشگاه‌های غیر دولتی اسپانیا وجود دارد. اما برای این منظور چه مدارکی را به هنگام اخذ ویزای تحصیلی باید ارائه دهیم؟ در صورتی که بخواهیم بدون نیاز به مدرک زبان در اسپانیا تحصیل کنیم آیا در پروسه اخذ ویزای تحصیلی این کشور ارائه مدرک زبان لازم است؟ خیر، برای این پروسه می‌بایست مدارک زیر را به سفارت ارائه دهید.

  • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
  • اصل و کپی شناسنامه و مدارک شناسایی
  • ارائه گواهی سلامت پزشکی
  • ارائه گذرنامه معتبر همراه با چند دوره کپی
  • ارائه یک گردش حساب معتبر برای اثبات پشتوانه مالی
  • آخرین مدرک تحصیلی با ریز نمرات و ترجمه به اسپانیایی
/ 0 نظر / 20 بازدید